1 / 11
GOLF 5 1.6 BENZIN MPI MOTOR UVOS OD SVAJCARIJA TOP SOSTOJBA
1 €
Денес 08:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

NA PRODAZBA GOLF V 1.6 BENZIN MPI MOTOR UVOS OD SVAJCARIJA FUL OPREMA ODLICEN SOCUVAN AVTOMOBIL POGODEN ZA POCETNIK SOFER
PLATENI DAVACKI DO TABLICI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SE PRODAVA
Потврден огласувач
071388250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам