1 / 11
ZIMSKI GUMI M+S 205/55 R16
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 17:48

Кавадарци / Кавадарци

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

4 zimski gumi M+S 205/55 R16
-2 гуми GOODRIDE (Germanski pazar)
-205/55 R16
-2 гуми BRIDGESTONE (BLIZZAK LM32)
-205/55 R16
-Solidni
-Ekstra cena
-Prostor za dogovor na lice mesto.
Kontakt Tel. 079-351-709
Kontakt Tel. 079-351-709

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам