1 / 12
Audi A4 2.0 190 ks ULTRA 3x S-line, S-tronic, QUATTRO
23.900 €
27.01.2023 17:30

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Audi A4 2.0 S-line QUATTRO

2000 cm3 140kw/190 Ks ULTRA

Автоматски менувач S-Tronic 7+R
Произведена 2017 година.
Километража: 199 000км со гаранција за километри.
цела година регистрирана
Автомобилот е буквално без никаква забелешка, како козметички така и механички, менувач, подвозје, мотор и компоненти околу него без коментар !!!
Автомобилот е како нов, реални километри.
Економично возило со потрошувачка 5L.

Поседува високо ниво на опрема:
S-Tronic автоматски менувач
Спортски ентериер
Темпомат
Кожен мултифункционален волан со F1 шифтер на воланот.
Климатроник
Drive select
Start / Stop
Мултимедиа
Навигација
Esp против пролизгување
Abs
Isofix
12v exit
Matrix – LED светла
LED дневни светла
Keyless палење на возило
Непушачко возило
Сервотроник
Помош при кочење/ помош при кочење во итни ситуации/ помош при кочење во град/ помош при наидување на пешак на пат/ предупредување за судир
Спортски седишта
Греачи во седишта
Bluetooth мобилна конекција
Ел. прозорци
Склопливи ретровизори со подгрев
Автоматско затемнување на стакла
Сензор за дожд
Сензор за светлина
Паркинг сензори
Aux exit
USB exit
Електронски пренос на сила на кочење
Anti-lock braking system (ABS)
Автоматско подесување на далечина на светла
ЛЕД Дневни светла
Адаптирачки светла
Светла за сите временски услови

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nurche
Потврден огласувач
070594607
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам