1 / 2
Se Prodava Volkswagen Passat 2.0
5.400 €
5.600 €
30.01.2023 11:24

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Volkswagen Passat 2.0 103kw 16ventili 2006god
Registriran do 10.2023god
Servis maslo filtri e napraven pred 1000km
4 novi gumi
Od oprema ima:
*klimatronik
*el na stakla
*el retrovizori +greaci
*6brzini
* Zelen karton
* voziloto e vo top forma moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078567123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам