1 / 12
Toyota IQ
5.700 €
22.12.2022 16:15

Гази Баба / Скопје

Марка:

Toyota

Модел:

IQ

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава количе уникално
Од опрема има сФе:
- има 2 врати
- предни пенџериња проѕирни
- задни пенџериња малку стемнети запишани во
сообраќајна
- 4 колца алумински со нови гумичиња
- команди на волан
- електрика на пенџериња
- носит 4 човечиња без проблем
- одлично сочуван ентериер џоа нов
- мотор економичен 1.0 бензин, не трошит воопшто
ако не се возит
- менувач мануелен неколку брзини за напред и
една за назад
- боја по избор (за оние што сакаат црна боја)
- не удирано не фарбано
- изминати 95.000 км ( само што разработено) ќе
терат уште два пати по толку ако се терат по рамно
- комплет сервисирано - уље, филтри, антифриз, нов
акумулатор, нови дискови и плочки за кочење
-клима има ама исто ко да нема (не ја требит зимо
идет)
- Парно топлит екстра
- Прва регистрација 2010
- Регистрирана до 14.05.2023
- Купено од кралското семејство, ја возела далечна
братчеда на кралицата
- трампа не можит, само паричиња кеш
Цена: 5700 евра
Ако не вие јасно нешо околу цената, видете на mobile.de колку ојт количево
- во линкот подолу имат упатство од фабрикана како се возит количево.

Број за контакт:
Viber: 075660055 (бројов се користи само на вибер)
Мобилен : 00 46 76 892 60 57

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075660055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам