1 / 10
Tiguan 4Motion 4x4 2009 god.
9.900 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
10.200 €
30.01.2023 20:26

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Tiguan

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Останато

Продавам VW Tiguan od 2009 год. во одлична состојба. Не е увезена, погон 4x4, паркинг сензори напред и назад, 2 зонска климатроник клима, електронска рачна кочница. Сменет ребраст каиш, редовно одржувана. Регистрирана и зелен картон до 30.08.2023 год.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
075337938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам