1 / 10
Delovi Audi a4 b6 1.9tdi 131ks i 2.5tdi 180ks quattro a6 a8
1 €
17.03.2023 14:54

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi za audi a4 b6 2.5tdi 180ks quattro manuel i 1.9tdi 131ks
071331581

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
071331581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам