1 / 10
Prodavam Audi A8 Hibrid
33.000 €
28.11.2022 18:35

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2012

Гориво:

Хибрид

Километри:

85000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

155 kw / 211 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Audi A8 Hibrid-benzin. 85000 km. Kupeno i servisirano vo Porse Makedonija. So mnogu oprema. Klima napred I pozadi zasebna. Greaci na predni i zadni sedista. Masazeri na predni sedista. Distronik, soncev krov, koza itn. Voziloto e kako novo
33000€

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Novica
Потврден огласувач
70206962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам