1 / 12
Audi a6 3.0 245ks Quattro Matrix
21.000 €
31.01.2023 23:53

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo odlicna sostojba od oprema poseduva
Greenje i ladenje vo sedista
Kozen enterier
Navigacija
Komandi na volan
Kamera
Parking senzori napred, nazad
Tempomat
Zavesi na zadni vrati
4 zonski klimatronik
air suspension
Autohold
Start stop
Atestirani zatemneti stakla
AMBIENT LIGHTS
I mn druga oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076237171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам