1 / 1
4 zimski hankok 225/60/17
3.000 МКД
07.02.2023 10:00

Бутел / Скопје

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

225

Висина:

60

Дијаметар:

17

Prodavam 4 zimski gumi hankok 225/60/17 vo dobra sostojba pravi vozeni samo zimno vreme tel:071343487

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

...
Потврден огласувач
071343487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам