1 / 3
МЕРАЧ ЗА ПОТРОШУВАЧКА НА СТРУЈА - MERAC ZA POTROSENA STRUJA
1.500 МКД
02.12.2022 19:58

Аеродром / Скопје

Се продава мерач за потрошувачка на струја за сите можни апарати. Апаратот има повеќе опции, меѓу кои и моменталната потрошувачка, како и збирната потрошувачка откако е приклучен уредот во штек.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071285359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам