1 / 9
FIAT PUNTO 1.2 ATEST PLIN KLIMA ODLICNO
2.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 10:04

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

48 kw / 65 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam fiat punto 1.2 registrirano do April so A-test plin vo odlicna sostojba i so napraven servis.
Poseduva FUL oprema i se na nea funkcionira, klima, centralno zaklucuvanje, elek. na prozori, servo-CITY volan, odlicni 4 gumi so original ratkapni, familijarna kola bez dopolnitelni vlozuvanja.
BEZ ZAMENI.
Info na ovoj broj :
078 244 639 - Srgjan
078 244 639
078 244 639

BEZ ZAMENI I NA DOLNIOT BROJ NE ZVONETE.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
078397558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам