1 / 3
KUKA VO GJORCE PETROV 2
40.000 €
21.03.2023 23:42

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

38 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

341 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

GJORCE PETROV

Se prodava kuka vo Gjorce Petrov 2 od 38 m2 so plac od 341 m2 . Kukata e vo sostojba za renoviranje , edinecna so prostran plac.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Недвижности Плус
Потврден огласувач
071355666
Испрати Е-маил до огласувачот

KUKA VO GJORCE PETROV

42000 €

KUKA VO GJORCE PETROV 2

40000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам