1 / 11
PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 2007 gog. FUL OPREMA AVTO STIL
По Договор
28.03.2023 11:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA,POSEDUVA FUL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA.PLACOT SE NAOGA NA TRIANGLA MAZARI 200 METRI OD BENZINSKATA MAKPETROL KON MAZARI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам