1 / 7
ATOMIZER VLEKAC 1.500 L
1.500 €
Денес 09:11

Ресен

Vlekacot e vo kompletna ispravna sostojba. Bez nikakva mana. Pumpata e troklipna Komet Italjanska. Bureto e prohrom. Ne kapi od nikade. Mozi da se proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

zekir
Потврден огласувач
071434222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам