1 / 8
OPEL MOKKA 4X4 1.7CDTI 130KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=
1 €
22.03.2023 18:42

Гази Баба / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Mokka

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL MERIVA 1.6I =BALKANAUTO CARS=

1 €

VW CADDY 2.0TDI -MAXI. 7-mesta Euro6 =BALKANAUTO CARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам