1 / 3
4 novi gumi M+S 255/55R18 Triangle za samo 190€
190 €
Цената е фиксна
11.03.2023 12:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

255

Висина:

55

Дијаметар:

18

🆕 UNIKATNA PONUDA ZA BMW X5 MERCEDES ML AUDI Q7 VW TOUAREG RANGE ROVER EVOQUE
🔴 4 novi gumi M+S 255/60R18 Triangle za samo 190€
🔴 GRATIS MONTAZA VO SKOPJE
🇪🇺 EUROPE PROIZVOD 🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам