1 / 12
PRODAVAM SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011g. - FULL OPREMA - AVTO STIL
По Договор
Денес 11:17

Гази Баба / Скопје

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VOZILOTO E UVEZENO OD HOLANDIJA I E SO PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.POSEDUVA FUL OPREMA I E VO ODLICNA SOSTOJBA.PLACOT SE NAOGJA NA TRIANGLA MAZARI ,200 METRI OD BENZINSKATA MAKPETROL NA PATOT KON MAZARI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078219366
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам