1 / 9
BMW 318d 2.0 Motor Euro 5
1 €
19.03.2023 18:10

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 318d, FaceLift 2.0 dizel, perfekno vozilo i za vo grad i za avtopat, od oprema poseduva:::::
Klima
Centralno
Tempomat
Centralno
Alumiski felgi 225/45/17 exstra zimski gumi
Bordcompjuter
Electrika na stakla
Dva orginal kluca
Aux, Bluetooth
Cd -Radio
Euro kuka
Perla Siva - pacific metalik boja,,,
Moze i zamena za ponovo BMW ili Mercedes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

enko
Потврден огласувач
078452183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам