1 / 3
4 GUMI 185/65R14 TAURUS FABRICKA CENA
9.900 МКД
Цената е фиксна
08.02.2023 09:37

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

185

Висина:

65

Дијаметар:

14

🟡4 GUMI 185/65R14 86T TAURUS WINTER 601 za samo 9.900 DENARI
🇪🇺 EUROPE PRODUCT
🚛🏠 ISPORAKA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам