1 / 8
Audi A4 b8 2008
8.500 €
14.03.2023 20:24

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava audi a4 b8
Avtomatik
2 klucha
2.0 diesel 143 hp
Greaci na sedishta
Zimski gumi bandazi 16 inchi
Letni gumi novi bandazi 18 inchi
Registrirano do 12 mesec 2023 godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Shark
Потврден огласувач
078219068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам