1 / 9
MERCEDES BENZ C200 CDI CH
По Договор
01.04.2023 01:44

Гази Баба / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

-MERCEDES BENZ C200 CDI AVTOMATIK - 🇨🇭🇨🇭

Motor 2200 cm3
Menuvac avtomatski
OPREMA:
-Klimatronik dvozonska
-Komandi na volan
-Tempomat
-El.podesuvanje na sedista
-Svetla za magla
-4 x el. stakla
-El. retrovizori
-Farovi Xenon
-CD radio- Bluetooth
-ABS/ESP
👉 Mercedesot e donesen od Svajcarija, Registriran do Januari 2024 godina.

TEL: ☎️ 070 328 961
071 361 772

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

S&N AUTO
Потврден огласувач
071 361 772 070 328 961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам