1 / 10
SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE FACELIFT
3.999 €
Цената е фиксна
4.299 €
25.03.2023 12:09

Гази Баба / Скопје

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Skoda fabia 1.2tdi 55kw greenline facelift 2010 godina.
Kolata e uvezena od holandija vo odlicna sostojba i so full oprema.
Novi letni gumi, start stop, elektrika na stakla i retrovizori, tempomat, klima, avtomatski svetla so follow me home, aux/usb/, maglinki i uste mnogu drugo. Kolata e fabrika bez nikakva maana i bez nikakov problem.
Plateni site davacki do registracija.
Cena 3999€
Kontakt i poveke info 075 40 86 87

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
075408687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам