1 / 11
Izdavam Trosobna Baraka Cento
190 €
Цената е фиксна
31.05.2023 21:01

Гази Баба / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

400 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1975

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Cento

Odlicna lokacija!
Dnevna!
Dve spalni!
Kupatilo!
Terasa!
Dvor!

Agencija!

Povejke info na 072310203

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072310203
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам