1 / 8
Plug unlu
2.000 €
18.02.2023 18:08

Брвеница / Тетово

Se prodava plug unlu 12, 4 brazdi
So nego idat 8 shpicevi, 4 ralnika i 4 polumeseci
Cena 2000 evra
070256775

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Dushko
Потврден огласувач
070256775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам