1 / 11
VW CADDY 2.0TDI -MAXI. 7-mesta Euro6 =BALKANAUTO CARS=
1 €
22.03.2023 18:43

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

102 kw / 139 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BAKANAUTO KARS
kacanicki pat =BALKANAUTO CARS=
Потврден огласувач
078301962
Испрати Е-маил до огласувачот

AUDI Q5 2.0TDI 170KS AUTOMATIC=BALKANAUTO CARS=

1 €

FIAT GRANDE PUNTO 1.3CDTI =BALKANAUTOKARS=

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам