1 / 11
225/60/17 Hankook 4 letni gumi za dzip
6.000 МКД
Цената е фиксна
7.500 МКД
17.03.2023 14:59

Скопје Центар / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

60

Дијаметар:

17

225/60/17 Hankook 4 letni gumi
Za dzip, 6.5 mm sara ,pravi zdravi bez lepenki, .Cuvani vo magacin,ne se ispukani solidni.
cena 6000den fiksno

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

....
Потврден огласувач
075 248 220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам