1 / 5
Fiat Ducato 2.5 Slep Sluzba
6.700 €
Цената не е фиксна
28.03.2023 13:10

Гази Баба / Скопје

Fiat Ducato 2.5 Turbo atestiran slep,se vozi so C kategorija,nosivost 2,390kg,makara Dragon,platforma 5,80dolga ,2,35cm siroka,registrirano cela godina,servisirano ulje filtri pred 1000km,6 novi gumi,spremno za rabota,pratkicno i lesno za rabota povekje inf 078286960
CENA 6700 EUR

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078286960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам