1 / 1
POMOS NA PAT PRCANA SLEP
70.594.474 €
27.05.2023 23:56

Кочани / Кочани

pomos na pat 24h dostapni
vlecna sluzba
servis na site motorni vozila
uvoz i izvoz na bilo kakvi motorni vozila i roba
tel. 070 594 474

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Bozidar
Потврден огласувач
070594474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам