1 / 7
Kuka vo Radisani-Куќа во Радишани
По Договор
20.04.2023 13:35

Бутел / Скопје

Број на соби:

12

Квадратура:

162 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2001

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Radisani

Se prodava Kuka vo naselba Radisani 162m2 so imoten list P 1 P so 500 M2 cist proctor.
Kukata e so dva vleza prilagodena za dve familii, celosno ograden dvor i se naogja vo ekoloska cista zona. Vredi da se vidi. Cena po dogovor.
Се продава куќа во населба Радишани со комплетна документација ( имотен лист ) приватна сопственост. Куќата се наоѓа на прекрасна и најеколошка локација.
Со можност за договор. Тел: 071-385-492

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075336767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам