1 / 9
GOLF 5 PLUS 2.0 TDI
1 €
28.03.2023 15:57

Гази Баба / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf Plus

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21.11.2023 so ZELEN KARTON NOVI GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
071263023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам