1 / 7
PEUGEOT 308 1.5 HDI 73KW. 2020 BIZNIS AVTO MIRO
10.800 €
20.03.2023 11:18

Гази Баба / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2020

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

73 kw / 99 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

PEUGEOT 308 1.5 HDI 73KW PROIZVEDENO 10/2019 FUL OPREMENO UVEZENO DIREKNO OD FRANCIJA PLATENI SE SITE DAVAČKI DO REGISTRACIJA
POSREDUVAME ZA REGISTRACIJA SO 20% POPUST
NUDIME NOTARSKA GARANCIJA ZA POMINATI KILOMETRI
AVTO MIRO 2908
RASPOLAGAME SO PIVEKE TIPOVI NA VOZILA
TEL 078 546 171 MIRO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

AVTO MIRO
Потврден огласувач
078546171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам