1 / 9
AUDI A7 3.0TDI 245KS QUATRRO 4X4 MATRIX
23.500 €
07.03.2023 19:08

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

А7

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

182 kw / 247 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел:AUDI A7 3.0TDI 245KS QUATRRO 4X4 MATRIX
Гориво:Дизел
Мотор:3000 cm³ • 245кс
Менувач:AUTOMATIC 8S
Врати:5
Километража: 198000км

ДОПЛОНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:

Летни Гуми со банджи 20ки
Зимски Гуми со бандажи 19ки

Опрема:
-Нави AUDI MMI HIGH 8инчи;
-Matrix фарови адаптивни;
-Ф1 на волан;
-Греачи на седишта;
-Ауди Еxclusive седишта
-Електрика на седишта;
-Интериерно амбиентално осветлување;
-Климатроник 4 зонски;
-Ауто пилот
-Active line assist;
-Night Vision assist
-BOSE фабрички sound system
-Електрика на прозорци и ретровизри(со автоматско затварање);
-паркинг сензори напред назад + камера
-Audi break guard (автоматско кочење)
- Start-Stop
-12XAIRBAG;

За повеќе информации контактирајте ме на бројот :

📞071 336 717

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Branislav
Потврден огласувач
071336717
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам