1 / 1
Iznajmuvam apartmani vo Mavrovo
1 €
23.02.2023 01:32

Чаир / Скопје

Број на соби:

5

Квадратура:

105 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

105 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

105

Година на реновирање:

105

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Iznajmuvam kompletno opremeni apartmani vo Mavrovo, vednash do Hotel Smrcha(Alpina), na samiot parking neposredno pred zhicarata.
Poveke info na https://mavrovo.webs.com/

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

105
Потврден огласувач
071236005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам