1 / 11
BMW E91 318D FULL OPREMA
6.700 €
6.799 €
25.03.2023 11:50

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

prodavam bmw e91 318d 2.0motor 6 brzini menuvac so full oprema
-dvozonski klomatronik
-bord kompjuter
-tempomat
-6 x airbag
-senzor za dozd
-kozen volan so komadni
-navigacija
-maglenki
-elektrika na site stakla
-elektrika na retrovozori
-centralna brava so dalecinsko zatvaranje
-aluminski bandasi 16ki
kolata e socuvana odlicno bez nikakvi popravki ili mani.registrirana do 09.2023 so zelen karton
MOZNA ZAMENA ZA BMW E34,E38,E39,E46

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам