1 / 4
Se pridavaat zimski gumi MICHELIN I RIKEN ZIMSKI GUMI
2.222 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.02.2023 00:46

Гази Баба / Скопје

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

50

Дијаметар:

15

Zimski gumi 195 50 15 MICHELIN I RIKEN

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Драган
Потврден огласувач
078208657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам