1 / 11
Android TV Box - 8 Gb (RAM) - 128 Gb (vnatresna memorija)
2.900 МКД
Цената е фиксна
3.900 МКД
25.05.2023 08:11

Прилеп / Прилеп

Nov, neotpakuvan video plejer sto go pravi sekoj televizor so Android 11 operativen sistem. Ima 64 biten procesor (CPU), 4K UHD, Site kodeci gi podrzuva: H.265 i dr.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам