1 / 12
Audi
2.700 €
12.03.2023 11:47

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

95000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

999 kw / 1358 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam audi a3 vo super sostojba dopolnitelno davam 4 zimski gumi so bandashi komplet.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
071374484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам