1 / 12
BMW 320D E91
8.000 €
25.03.2023 07:18

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Poseduva najvisoko nivo na oprema
M paket nadvor i vnatre
Registrirana do 04.2023
177 hp 2.0D
Servsirano bez nitu edna mana
Zimski gumi so 16ki bandazi i 18ki letni gumi
Moze zamena bez doplata
Cena fiksna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070-329-299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам