1 / 5
Prodavam kosacka i vrtacka za seno za Tomo Vinkovic
700 €
Цената е фиксна
14.05.2023 10:40

Аеродром / Скопје

Vrtacka za seno FAVORIT 160
Liniska kosacka IDEAL 120

Cena 700 evra

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078308763
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам