1 / 8
Se prodava kuka
37.000 €
21.03.2023 15:33

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

124 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

56 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Atanas Trpcevski-Tase 14A

Se prodava kuka odma vseliva, so dvorno mesto Broj za kontakt:072-225-450(viber)
Cenata 37.000e ne e fiksna ima prostor za dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
072225450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам