1 / 4
NISSAN PIXO 1.0 50KW 2010 ACENTA KAKO NOVO SVAJCARSKO
3.750 €
01.03.2023 09:52

Гази Баба / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Pixo

Година:

2010

Гориво:

Бензин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Eksta

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
078483678
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам