1 / 9
CITROEN NEMO 1.4 HDI 2010 GODINA
По Договор
29.03.2023 18:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

Nemo

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

CITROEN NEMO 1.4 HDI
GODINA : 2010
REGISTRIRAN NA SKOPSKI TABLICI
MNOGU EKONOMICEN
ZA POVEKJE INFO NA TEL :
072 599 436
070 424 069

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besart
Потврден огласувач
070424069
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам