1 / 2
Canon 80D
800 €
23.03.2023 00:24

Тетово / Тетово

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Canon

Canon 80D
- Objektiv 18-55mm
- Canon adapter
- Canon
- Canon 80D

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Nikon
Tetovo
Потврден огласувач
070806094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам