1 / 4
Citroen Nemo 1.4hdi
4.650 €
Цената не е фиксна
19.03.2023 09:16

Гази Баба / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

Nemo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Odlicna kola mnogu mala potrosuvacka

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

FILIP
Потврден огласувач
072305369
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам