1 / 11
Bmw 320xd Facelift
9.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.03.2023 14:33

Гази Баба / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Bmw 320d xdrive facelift ponoviot motor
Extra sostojba top forma motor menjac sve tip top samo registracija fali………

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kr
Потврден огласувач
070699355
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам