1 / 1
Samsung TV Dalecinsko 3ta serija
700 МКД
16.03.2023 19:25

Крива Паланка / Крива Паланка

Ново далечинско за Samsung TV од 3та серија.
- Пратете ни го старото на Вибер доколку не сте сигурни.

Цена: 700 ден.

Контакт: 075214790 Call/ Viber / SMS

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Kompjuterski Servis - Smart M
Потврден огласувач
075214790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам