1 / 2
PROEL MO6TW
120 €
Цената е фиксна
23.02.2023 01:32

Чаир / Скопје

Prodavam zvucnici Proel, model 6TW, so drzaci, perfektna sostojba, ne oshteteni i neservisirani.
2 zvucnika za 7000den, 3 zvucnika za 9000den.
Bea kupeni od audio centar po cena od 120e za eden.

BROJ ZA KONTAKT: 072 306 304

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

105
Потврден огласувач
071236005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам