1 / 12
Se prodava imt 539
1 €
10.04.2023 20:59

Кривогаштани / Прилеп

Se prodava imt 539 vo odlicna sostojba so
5 gumi 14
2 gumi za prekolica 80020
Lifan ronalka na struja
Tel za kontakt 071630335 zivko

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ilcho
Потврден огласувач
078879344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам