1 / 12
Audi A3/1.9TDI/2009/Facelift
1 €
25.03.2023 10:28

Гази Баба / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Audi A3 Sportback,1.9 TDI(77kw/105ks)najubaviot i najekonomicen motor,2009 godina,plateni se site davacki do registracija.Voziloto e vo odlicna sostojba i e mnogu socuvano!
❗️Napomena kolata e so REALNA KILOMETRAZA (194.000) so Dokument!
❗️Prva boja karoseriski mn socuvana ne farbana!
Kolata ima full oprema(kozen volan,fabricko radio,klimatronik-klima,6 brzini,16ki fabricki aluminiumski bandazi,elektrika na prozori i retrovizori,senzor za dozd,led zadni shtopovi i mn dopolnitena oprema)
Kolata e FABRIKA!

Povekje info na 070 641 753

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070641753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам